İlimiz Valisi Sayın Seddar YAVUZ İlçemizi Ziyaret etti;
       İlimiz Valisi Sayın Seddar YAVUZ, 20.02.2018 Salı günü İlçemizi ziyaret etmiştir. Sayın Valimizi, İlçemiz Hükümet Konağı girişinde İlçemiz Kaymakamı Talha BATTAL, İlçe Belediye Başkanı Talip ŞEN, İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN, İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay BAŞER, Bazı İl Müdürleri, İlçemizdeki Kurum Amirleri ve vatandaşlarımız tarafından karşılandı.
       İlçe Kaymakamı Talha BATTAL tarafından Vali Seddar YAVUZ’a İlçenin tarihçesi, coğrafi yapısı, nüfusu, SYDV hizmetleri, kültür-turizm, eğitim, tarım, sağlık ve turizm konularında bir brifing sunuldu.
      Sayın Valimiz,  İlçemizde yeni yapılan ve hizmete hazır hale gelen Hükümet Konağını ziyaret ederek  İlçe Kaymakamı Talha BATTAL ve yetkilerden bilgi aldı.
    Sayın Valimiz, İlçemize gerçekleştirdiği ziyaret, inceleme ve temaslar  kapsamında saat 15:30’da yeni yapılan Hükümet Konağı Konferans Salonunda  İlçe Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Muhtarlar, Din Görevlileri ve Vatandaşların katılımı ile “ Vatandaşla Buluşma “ toplantısı gerçekleştirmiştir.